Фігурант корупційного скандалу став заступником глави Нацполіціі України

За поданням голови Нацполіціі від 9 вересня полковник поліції Вадим Троян, який раніше обіймав посаду заступника міністра внутрішніх справ, призначений заступником глави Національної поліції України. Про це повідомляє прес-служба МВС.

“У нас нові призначення. І я вважаю, що ці молоді люди будуть ефективно працювати на користь держави Україна”, – прокоментував дану інформацію міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Нагадаємо, в липні 2017 року з аместітель глави Міністерства внутрішніх справ України Вадим Троян підозрювався в отриманні великого хабара. Як повідомляли ЗМІ, Троян отримав гроші за рішення закрити кримінальну справу, яка знаходилась у провадженні Голосіївського управління поліції Києва.

Також йшлося про те, що факт отримання Трояном 300 тисяч гривень із загальної суми хабара в 1,2 млн гривень було записано на відеокамеру і даний запис перебувала в розпорядженні СБУ і Генеральної прокуратури України.

27 липня 2017 року співробітники СБУ і ГПУ провели обшук в будівлі Голосіївського відділення поліції, а також за місцем проживання Вадима Трояна. Під час обшуку, Вадим Троян з рушницею напав на оперативників. Однак, після дзвінка “зверху”, заспокоївся і дозволив провести обшук.

Разом з тим, сам Троян не був затриманий за “політичним підставах”. Однак, був затриманий член формування “АЗОВ”, який виступав посередником в цьому корупційному справі.

Через некотороя час в СБУ заявили, що заступник міністра МВС не є підозрюваним, а пізніше Генеральна прокуратура зняла всі звинувачення і зі Світлани Іваштенко, помічниці Трояна, яку також підозрювали в причетності до даної справи, так як не було отримано достатніх доказів для підтвердження її провини в суді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close