Київ цього року відвідає на один мільйон туристів більше, ніж минулого

У КМДА очікують, що загальна кількість туристів цього року складе понад 5 мільйонів, тоді як у 2018 році Київ відвідали близько 4 мільйонів туристів.

У Київській міській держадміністрації очікують, що загальна кількість туристів в цьому році складе понад 5 мільйонів. Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції повідомила заступник голови КМДА Марина Хонда. За її словами, в останні роки збільшилася кількість туристів, які відвідують Київ. “В минулому році це було 4 млн туристів, а в цьому році ми очікуємо, що це буде понад 5 млн туристів”, – зазначила вона. Хонда розповіла, що станом на початок вересня надходження від податку для туристів склали 50 млн грн, тоді як за 2018 рік ця сума становила 25,3 млн грн.

Вона зазначила, що зростає і кількість туристів, які відвідують Київську область, зокрема, Чорнобиль. Крім того, за її словами, з 2014 року в п’ять разів збільшилася кількість заявок і звернень до КМДА з проханням дозволити зйомки фільмів чи кліпів в місті. “На рівні держави є ще велика кількість нормативних актів, які потребують внесення змін, які могли б покращити роботу у сфері туризму… зокрема, питання про термін “хостел” і порядок проведення зйомок не врегульовані на законодавчому рівні”, – додала вона.

Як зазначила в. о. начальника – начальник відділу організації туристичної діяльності Управління туризму і промоцій КМДА Марина Радова, найбільше туристів з-за кордону приїжджають в Київ з Ізраїлю, США, Білорусі, Німеччини, Великобританії, Італії, Франції, Туреччини, Грузії та ін. Згідно з даними соціологічного дослідження, представленого на прес-конференції, 57% туристів – це громадяни країн Європи, 32% – Азії, 5% – Африки, 4% – Америки. Радова розповіла, що зазвичай туристи проводять у Києві від 4-7 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close