На столичному вокзалі показали кіно про поїзд “Київ – Війна”

Оприлюднено перший трейлер фільму
П’ять років по маршруту Київ – Костянтинівка курсує потяг №126, який в народі прозвали “Київ – Війна” з-за того, що він йде практично до лінії фронту. Пасажири, які їдуть майже 13 годин прямо до лінії розмежування, спілкуються, сперечаються про причини конфлікту на Донбасі, шукають винних. Про це поїзді Корній Грицюк створив документальний фільм.

Дебютну роботу молодого режисера показали 11 жовтня в Києві, в конференц-залі Південного залізничного вокзалу. Чи не всю – фільм ще не готовий – показали тільки трейлер.Однако зйомки картини, що почалися в серпні, вже завершилися, фільм знаходиться на стадії постпродакшна. Випустити картину в прокат планують наступної весни.

Поїзд “Київ – Війна” – це дебютний повнометражний документальний фільм режисера Корнія Грицюка. Драматична історія рейсу “Київ – Костянтинівка”, з унікальними долями, болем, спогадами, таємницями, надіями таких різних його пасажирів, є історією сучасної України. “Лише 12,5 години поділяють мирний Київ і Костянтинівку – невелике промислове місто на сході країни, відразу за яким починається фронт. Це час в поїзді пліч-о-пліч проводять люди з різними характерами, соціальним статусом, політичними поглядами і переконаннями. І всі вони прагнуть мирно дістатися. Цей фільм – голос людей, пошук діалогу і шлях до спільного майбутнього “, – відзначають творці фільму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close