Нападає з великим ножем – в Дніпровському районі Києва орудує сутулий маніяк

За три тижні сталося 4 випадки нападу на киян

В околицях житлових масивів Райдужний і Воскресенка в Дніпровському районі Києва з’явився маніяк. Зловмисник без причини нападає з ножем на чоловіків у віці до 60 років.

За останні три тижні сталося 4 подібні випадки. Про це повідомляє в Facebook “Автопаруль Майдан”.

Відзначається, що напади відбуваються після 20:00. Невідомий завдає чоловікам ножові поранення в область шиї, спини або особи. Зокрема, одне з таких нападів сталося по вулиці Вершигори.

Аналогічна інформація з’явилася і в Facebook-спільноті “Райдужний + Воскресенка”. “Третій напад на чоловіків! І все по Воскресенці та Райдужного за останні 3 тижні. Почерк божевільного однаковий. До 23:00 виходить на полювання з ножем, без причини, в темному місці підбігає і завдає великим ножем удари в шию та обличчя. Так було і на вулиці Вершигори. Людина небезпечний і непередбачуваний, тому дуже важливо врятувати життя людей, цікавить будь-яка зачіпка будь-яка інформація “, – йдеться в повідомленні.

Тим часом Управління поліції Дніпровського району оголосила підозрюваного в розшук. В орієнтуванні зазначено, що чоловікові 40-45 років, зріст 175-180 см. Носить окуляри і сутулиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close