NewsOne, 112 і Zik влаштували мовчазний протест на телеканалах і сайтах

У середу, 2 жовтня, журналісти і ведучі телеканалів “112 Україна”, NewsOne і ZIK проводять акцію проти цензури в відповідь на останні рішення Нацради з ТБ про позбавлення каналів ліцензії, позапланові перевірки. Про це повідомляє 112.ua.

На півгодини канали припинили активну мовлення. В знак протесту проти цензури вони показують кадри з людьми, які знаходяться в студіях із заклеєними чорним скотчем ротами. “Влада хоче закрити рота всім, хто говорить не те, що їм подобається. Але незважаючи на всі спроби, закрити рот незалежним ЗМІ не вдасться. Ми боремося і будемо боротися до самої перемоги, яка, ми щиро віримо, настане. Рано чи пізно, слово в Україні знову стане вільним “ , – сказав генпродюсер телеканалу” 112 Україна “Артем Марчевський.

Крім того, телеканал “112 Україна” на своєму сайті також влаштував текстовий протест – замість звичайних заголовків новин у стрічці були “Тут могла бути новина про чергове закордонному візиті президента”, “Тут могла б бути новина про корупцію в Україні та спробах з нею боротися “,” Тут могла б бути новина про плани уряду щодо фінансування соцвиплат у 2020 році “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close