Під Києвом спецназ КОРД розстріляв кавказця, який відкрив вогонь по поліцейським

У середу, 2 жовтня, в селі Хотянівка Київської області бійці спецназу КОРД ліквідували особливо небезпечного злочинця. Про це повідомляє прес-служба столичної поліції.

Відзначається, що оперативники вийшли на слід зловмисника, який десять днів тому на Оболоні стріляв в поліцейських. Тоді в лісі біля ресторану “Форест” правоохоронці побачили дивно припаркований автомобіль Lada і чотирьох людей поруч з ним.

Не успели полицейские остановиться, как по ним открыли огонь. После чего злоумышленники начали бежать. Троих из них удалось задержать, четвертый смог скрыться. К счастью, в результате стрельбы никто не пострадал.

“Полицейские активно работали над поиском злоумышленника и вскоре удалось установить личность правонарушителя. Им оказался гражданин Грузии, который осужден на территории другого государства до 22-х лет лишения свободы за создание банды, похищение людей и хранение огнестрельного оружия. Впоследствии мы выяснили, что он может скрываться в селе Хотяновка Киевской области. По согласованию с прокуратурой была спланированна спецоперация по его задержанию”, – рассказал глава полиции Киева Андрей Крищенко.

Підозрюваний знаходився в будівельному вагончику. Поліцейські запропонували йому здатися, у відповідь чоловік почав стріляти в правоохоронців з двох пістолетів, поранивши при цьому двох спецназівців. Бійці підрозділу КОРД змушені були застосувати табельну зброю і ліквідували стрілка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close