За вересень в Києві спіймали майже 2,7 тисячі “зайців”

У вересні 2019 року контролери КП “Київпастранс” виписали майже 2,7 тис. Штрафів за безквитковий проїзд. 

“Контролери пасажирського транспорту виписали 2699 штрафів у вересні 2019 року. Найпоширенішими видами оплати за проїзд є разові квитки та проїзні квитки тривалого користування”, – повідомили в прес-службі КП “Київпастранс” (*).

Нагадаємо, 30 жовтня в Києві завершується дослідна експлуатація електронного квитка і громадський транспорт столиці повністю переходить на автоматизовану систему оплати проїзду. З 1 листопада 2019 року сплатити проїзд в муніципальному громадському транспорті можна буде тільки по безналу – за допомогою Єдиного електронного квитка, картки киянина або картки метро (яка незабаром буде вилучена з обігу).

Раніше повідомляли, що в лютому поточного року депутати Київради затвердили Правила користування міським наземним пасажирським транспортом Києва. Зокрема, згідно з правилами, для оплати проїзду в трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці вводиться Єдиний електронний квиток, який запустили в тестовому як 1 листопада 2018 року. Документ деталізував правила користування Е-квитком, “компостування”, а також місця його покупки і поповнення.

При цьому на початку вересня 2019 року голова Київської міськдержадміністрації Києва Віталій Кличко повідомив, що під час тестової експлуатації Е-квитка були виявлені деякі недоліки в роботі системи. 

 Підприємство підпорядковане Департаменту транспортної інфраструктури Київської міськдержадміністрації (КМДА), який з 13 серпня 2019 року очолює Іван Федоров . Курирував цей напрямок заступник голови КМДА Дмитро Давтян , проте, з 20 вересня 2019 року обов’язки першого заступника та заступників голови КМДА були перерозподілені , в результаті чого курирувати транспортну сферу в столиці доручено першому заступнику глави КМДА Миколі Поворозник .

* КП “Київпастранс” (код ЄДРПОУ: 31725604)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close