Зеленський ще думає над звільнення Кличка з посади голови КМДА

Президент Володимир Зеленський підтримує розділення функцій Київського міського голови та голови Київської міської державної адміністрації, але обіцяє ще поспілкуватися з мером столиці Віталієм Кличком.

Про це він заявив під час пресмарафону, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми спілкувалися, до речі, з мером (Кличком — ред.), наскільки я знаю, це було вже давно, що він проти розділення цих функцій (мера і голови КМДА — ред.), тобто я не бачу конфлікту в цьому питанні, просто в нього одна думка, у мене думка інша. Ми побачили, як це в інших столицях світу відбувається — у деяких столицях це об’єднано, у деяких розділено. Я думаю, що треба розділити ці функції. Це моя думка”, – сказав Зеленський.

Водночас на запитання, чи планує він звільнити Кличка з посади голови КМДА, глава держави відповів, що ще “думає про це”.

“Чому я його (Кличка — ред.) не звільнив? Просто ще не звільнив”, – зазначив Зеленський.

При цьому він пообіцяв ще поговорити з мером Києва перед тим, як вирішити питання щодо КМДА.

“Я обов’язково буду спілкуватися з мером паном Кличком перед тим, як я вирішу його звільнити”, – підкреслив Президент.

Водночас на запитання, кого він бачить на посаді голови КМДА, Зеленський відповів: “Кого я бачу? Це моє особисте бачення”.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів 4 вересня погодив звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації та звернувся з відповідним поданням в Офіс Президента.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close