У Києві помітили чоловіка, выгуливавшего леопарда

Чоловік вів тварина на повідку. Для утримання леопарда недостатньо домашніх умов, тепер чоловіка шукають для з’ясування обставин.

У Києві помітили чоловіка, який імовірно вигулював леопарда. Про це повідомляє dtp.kiev.ua в Facebook в п’ятницю, 15 листопада.

“Цей вид не може і не повинен бути домашнім тваринам. Більш того, леопард є небезпечним тваринам, і такі “вигули” несуть загрозу, як для леопарда, так і перехожих”, – сказано в повідомленні.

Також повідомляється, що фото було зроблено в Києві біля Ботсаду, на перетині вулиці Назаровской і вулиці Льва Толстого.

“Просимо максимально поширити і повідомити, якщо маєте інформацію про тварину та чоловікові на фото”, – підсумували в публікації.

У коментарях користувачі висловили сумніви щодо того, що тварина на фото – це леопард. Найбільш вірогідним коментатори вважають оцелота або сервала, які зовні нагадують леопарда, але трохи менше його за розміром.

Нагадаємо, що в Криму власник двох зоопарків хоче вбити 30 ведмедів. Бізнесмен Зубков посилається на “економічну складову” зоопарків і каже, що в черзі на вбивство також леви і тигри.

Також повідомлялося, що активісти домоглися зупинки норкової ферми на Житомирщині. Суд постановив призупинити роботу ферми через порушення природоохоронного законодавств.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close