У Києві проведуть інвентаризацію “хрущовок”

У столиці України непридатним для проживання або аварійним є 9 млн квадратних метрів житлового фонду.

Депутати Київради прийняли рішення про проведення інвентаризації застарілого житлового фонду столиці. Про це напередодні повідомила прес-служба Київради.

Зазначається, що станом на 2018 рік, за орієнтовними підрахунками Мінрегіонбуду, в Києві знаходиться більше 3 тисяч будинків, що належать до так званого “застарілого житлового фонду”.

“Разом з тим, орієнтовно в Києві непридатним для проживання або аварійним є 9 млн квадратних метрів такого житла, тобто шоста частина будинків. Основну масу об’єктів застарілого житлового фонду складають так звані “хрущовки”, термін експлуатації яких однозначно збіг”, – розповіла депутат Київради Ольга Балицька.

Передбачається, Київська міськдержадміністрація протягом двох місяців проведе відповідну інвентаризацію. Це необхідно для прозорого та ефективного процесу реконструкції або реновації застарілого житлового фонду столиці.

Раніше повідомлялося, що в Україні почали зростати ціни на житло. У другому кварталі 2019 року ціни на квартири на первинному ринку виросли на 6,5%, на вторинному – на 13,5%. Такі дані оприлюднив Держстат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close