У Києві зацвіли сакури

Японські вишні посеред листопада розпустилися на бульварі Верховної Ради в Дніпровському районі столиці.

На бульварі Верховної Ради в Дніпровському районі Києва буйно цвітуть сакури. Місцеві жителі милуються ніжними квітками і жартують, що вже в листопаді настала весна, повідомляє Сьогодні.

У комунальному підприємстві з утримання зелених насаджень Дніпровського району кажуть, що цвітуть сакури спеціального сорту.

“На бульварі Верховної Ради зараз цвітуть сакури особливого сорту. Вони цвітуть двічі на рік – навесні і восени. Взагалі довжина бульвару становить 1,8 кілометра. І на алеї довжиною 1,6 кілометра у нас висаджено 210 дерев сакури. Там росте п’ять видів сакури. Один з них – це незвичайний сорт, який цвіте восени”, – розповів Євген Ковшун, директор КП по УЗН Дніпровського району.

фото Євгена Ковшуна

Раніше повідомлялося, що в Києві встановлено новий температурний рекорд. Минула ніч була найтеплішою вночі на 13 листопада за всю історію спостережень у столиці.

Нагадаємо, середу в столиці було зафіксовано найвище на цю дату показання термометра, а також сама висока середньодобова температура. А за кілька днів до цього нічна температура в столиці оновила рекорд 1930 року, а денна – встановила два нових рекорди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close