Суд Києва ухвалив рішення по проспектах Бандери і Шухевича

Суд повністю задовольнив апеляції Київської міськради і партії Свобода на рішення Окружного адмінсуду Києва від 25 червня.

Шостий апеляційний суд Києва визнав законним перейменування проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича. Про це повідомляє РБК-Україна в понеділок, 9 грудня.

“Таким чином апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про незаконність перейменування проспектів Бандери і Шухевича. Суд повністю задовольнив апеляції Київської міської ради і партії Свобода на рішення Окружного адмінсуду Києва від 25 червня 2019 року”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що апеляційний суд визнав законним відповідне рішення Київради від 2016 року про перейменування проспектів Московського і генерала Ватутіна.

Нагадаємо, 25 червня Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київської міськради про перейменування двох столичних проспектів на честь Степана Бандери і Романа Шухевича.

Тоді в суді заявили, що рішення було прийнято через порушення процедури щодо перейменування проспектів Московського і генерала Ватутіна, а також у зв’язку з відсутністю належного обґрунтування прийняття даних рішень.

Після рішення суду Київська міська рада пообіцяв, що повторно назве два проспекту на честь Бандери і Шухевича.

Нагадаємо, в липні 2016 року Московський проспект у Києві перейменували на проспект Степана Бандери. А в червні 2017 року Киевсовет перейменував проспект Ватутіна на Шухевича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close