У Києві побудують 14 нових станцій метро

Столична влада обіцяє побудувати четверту лінію метро, а також добудувати нові станції.

Проект нового Генерального плану Києва передбачає розвиток і продовження наявних ліній метро і будівництво нових – четвертою (Подільсько-Вигурівської), а також в перспективі п’ятої лінії метрополітену. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Генплану.

Підкреслюється, що перший етап будівництва триватиме 7 років, протягом цього періоду планують побудувати 16,4 км ліній метро, а також 14 станцій.

Зокрема, Святошинсько-Броварську лінію продовжать від станції Академмістечко у бік зупинного залізничного пункту Новобіличі, а Сирецько-Печерську – від станції Сирець на північний захід у бік житлового масиву Виноградар. Крім цього, планується відкриття нової станції Львівська брама.

На Оболонсько-Теремковской лінії проведуть відгалуження від станції ” Іподром вздовж Кільцевої дороги в бік вулиці Д. Луценко. Також у планах Подільсько-Воскресенська лінія – будівництво від станції Глибочицька до станції Райдужна.

Між станціями “Золоті ворота” і “Театральна” планують побудувати другий пересадочний вузол. На червоній лінії метро буде побудований другий вихід-вхід на станцію ” Вокзальна.

Детальнішу інформацію розробники обіцяли надати пізніше.

Як повідомлялося, в 2019 році метро в Києві скористалися майже півмільярда чоловік.

Нагадаємо, в Києві планують побудувати нові лінії метро. Столична влада має намір побудувати дві нові лінії метрополітену.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close