У Києві зафіксували високий рівень забруднення повітря

Концентрація шкідливих речовин в повітрі перевищує норму в три рази

Найбільш забруднене повітря на Хрещатику, Бесарабській площі, проспекті Бандери, Деміївської площі.

У Києві концентрація шкідливих речовин у повітрі перевищує норму в три рази. Про це в коментарі ГолосUA повідомив голова Госпродуктпотребслужбы Києва Олег Рубан.

За його словами, в столиці вже близько п’яти років при зміні погодних умов експерти спостерігають підвищену вологість і скупчення шкідливих речовин в нижніх шарах атмосфери. В результаті в повітрі накопичується максимальна кількість діоксиду, пилу та формальдегіду, а також інших шкідливих речовин, які в основному накопичуються за автомобільних викидів.

Основний забруднювач повітря в Києві, близько 80% – автомобільний транспорт. Решта 20% – працюючі котельні і підприємства.

За його словами, на сьогоднішній день в Києві фіксується забруднення повітря у місцях максимально скупчення транспорту.

“Це Хрещатик, Бессарабська площа, проспект Бандери, Деміївська площа. Там за всіма показниками концентрація шкідливих речовин в повітрі перевищує норму в три – чотири рази за всіма показниками. Забруднення повітря у парках, скверах і на березі Дніпра не зафіксовано”, – резюмував глава Госпродпотребслужбы.

Як повідомлялося, міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України заявило, що більшість підприємств, що забруднюють повітря, це підприємства металургійної промисловості і ТЕС.

Нагадаємо, з 29 жовтня по 4 листопада на великій частині території Києва в повітрі були перевищені норми концентрації шкідливих речовин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close